Türkiye'deki lojistik çözüm ortağınız

Blue Water Shipping olarak müşterilerimize modern tedarik zinciri yönetimi kapsamındaki tüm entegre lojistik çözümlerini global ölçekte sunuyoruz. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle dünyanın herhangi bir bölgesinde oluşabilecek lojistik gereksinimlerinizi eksiksiz ve ideal taşıma yöntemleriyle sunabilmek için daima çalışıyoruz

1972’den beri lojistiğin güvenilir adresi

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan 80 ofis ve 2000’i aşkın çalışanımızla beraber her zaman en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmayı amaçlıyoruz. 50 yıllık sektör deneyimimiz, güçlü küresel ağımız ve bilgi birikimimizle müşterilerimize güvenli ve kaliteli bir lojistik deneyimi yaşatıyoruz.

Tedarik zincirinin sürdürülebilirliği için doğru taşıma şeklini seçmek oldukça önem taşıyor. Blue Water Shipping olarak, müşterilerimizin ihracat ve ithalat kapsamındaki tüm yüklerine destinasyon farketmeksizin en uygun çözümleri üretiyoruz.

İstanbul ve İzmir ofislerimizde görev alan uzman ekibimizden, aşağıdaki taşıma şekilleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz:

  • Deniz yolu taşımacılığı
  • Hava yolu taşımacılığı
  • Kara yolu taşımacılığı
  • Kurye taşımacılığı
  • Demir yolu taşımacılığı

Deniz ve Hava Yolu Taşımacılığı

Deniz yolu taşımacılığında uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve dünya geneline yayılan ofis ağımız ile deniz yolu yüklerinizi dünyanın herhangi bir limanına güvenle ve tam zamanında teslim ediyoruz. Standart yüklerinizin yanı sıra özel taşımacılık ihtiyaçlarınızda da yüke özel çözümler üretebiliyoruz.

Blue Water Shipping olarak, hava yolu ihtiyaçlarınızda optimum süre ve maliyette yükünüzün teslimini sağlıyoruz.

Yükün gideceği hedef noktayı analiz ederek, kombine taşımacılık kapsamında deniz ve hava yolunu bir arada kullanabiliyoruz. Bu sayede esnek yönlendirme seçenekleri sağlarken, dünyanın dört bir yanındaki stratejik deniz ve hava dağıtım merkezlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Kara Yolu Taşımacılığı

Komple ya da parsiyel taşımalarınız için hem yurt içi hem de yurt dışında kara yolu lojistik çözümleri sunuyor, yüklerinizi hedeflenen zamanda teslim noktasına güvenle ulaştırıyoruz.

Hızlı Kurye Servisi

Uzman ekibimizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirdiği çözümlerle paketinizin veya yükünüzün hızlı kurye servisimizle güvenli bir şekilde hedef noktaya en kısa sürede teslim edilmesini sağlıyoruz.

Demir Yolu Taşımacılığı

Demir yolu taşımacılığı, diğer taşıma modlarına göre daha uygun maliyetli ve daha çevrecidir. Bu hizmetimiz ile kapıdan kapıya teslimat süresini kısaltıyor, istikrarlı, güvenilir ve çevreye saygılı bir hizmet sunuyoruz.

Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Fuar ve etkinlik lojistiğinde otuz yılı aşkın tecrübemiz ve uzman ekibimizle, dünyanın herhangi bir yerindeki ticari fuarlar için profesyonel,yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Her yıl ANUGA, SMM, Marintec dâhil olmak üzere dünya çapındaki tüm büyük fuarların ve ticari etkinliklerin yanı sıra petrol ve doğalgaz, soğuk zincir, rüzgâr, gıda, kruvaziyer, genel taşıma ve lojistik gibi sektörlerdeki birçok fuar için de lojistik destek hizmeti sağlayarak müşterilerimizin mükemmel bir fuar deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Get in touch

Contact

Alper Ture

Director

Turkiye

Hizmetler ve Uzmanlık Alanları

Kamu ve Savunma Sanayi

Ordulara, savunma sanayilerine ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik lojistik hizmetleri sunuyoruz

Soğuk Zincir Lojistiği

Isı hassasiyeti olan gıda başta olmak üzere tüm yükleriniz için ısı kontrollü kara, deniz ve hava yolu lojistik servislerimizle hizmet veriyoruz

Gümrükleme

Gümrükleme işlemleri dahil olmak üzere tüm gümrük süreçlerinize destek oluyoruz

Yük Sigortası

Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz aracılığıyla yük sigortası işlemlerinizi tek elden yönetiyoruz

Depolama

Her türlü emtia için depo ve antrepo çözümlerimizle yüklerinize değer katıyoruz

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir enerji kaynaklarının lojistiği için ihtiyaç duyulan tüm çözümleri tek noktadan 7 gün 24 saat esasına göre sunuyoruz

Bölge ofislerimizle iletişime geçmek için